Jq#09 City View Slide Loftbed 2R1B 5Pax Near Suria Mall, Gaya St, Sicc Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Jq#09 View Slide Loftbed 2r1b 5pax Near Suria Mall, Gaya St, Sicc * Kota Kinabalu
9.9 Luar biasa
15 ulasan

Jq#09 City View Slide Loftbed 2R1B 5Pax Near Suria Mall, Gaya St, Sicc Kota Kinabalu

Jalan Tun Fuad Stephens, Kota Kinabalu, Malaysia Tunjukkan peta
Apartmen terletak dalam jarak 20 minit berjalan kaki dari Kota Kinabalu dan 5 minit memandu ke Weston Wetland Park.
Tempat ini menawarkan lokasi yang perdana, dalam jarak berjalan kaki dari Beach Bums Borneo. Hartanah ini berjarak 10 minit pemanduan dari The Green Connection. Untuk pilihan hidangan yang lebih banyak, terdapat restoran Natural Kitchen dan Procaffeinate Cold Brew Coffee tersedia dalam jarak 5 minit berjalan kaki dari hotel ini.
Pangsapuri ini terdiri daripada 1 bilik mandi.
Tetamu akan mendapati terdapatnya dapur lengkap di hotel ini. Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu terletak 5 km jauhnya manakala stesen bas Wisma Sabah Wisma Merdeka berjarak 800 meter dari hartanah.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kota Kinabalu
Tarikan
  • Atkinson Clock Tower - 1.1 km
  • Tunku Abdul Rahman Park - 3.1 km
  • Sabah State Mosque - 3.8 km
  • Kota Kinabalu City Mosque - 717 km
  • Menara Jam Atkinson - 1040 km
  • Mengalum Island - 1272 km
  • Desa Dairy Farm - 1542 km
  • Menara Tun Mustapha - 1545 km
  • Ensera Art Gallery - 1547 km
  • Centre Point - 1773 km
Lapangan terbang
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu - 10 km
Stesen kereta api
  • North Borneo Railway - 6 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Riadah & Sukan

  • Kolam infiniti
  • Kolam dengan pemandangan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 17:00
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Is 3 Aug
Se 4 Aug
tetamu
Mencari hotel di Kota Kinabalu